Co dělám

Velkou radost a naplnění mi přináší každý den, kdy mohu školit lidi. Moje kurzy a tréninky jsou praktické. To vychází z mého oblíbeného citátu:

To, co děláš křičí tak hlasitě, že neslyším to, co říkáš.

Ivana Bystronova skoleniPředevším však velmi obdivuji velikána naší historie Tomáše Baťu. Líbí se mi jeho filozofie a myšlenky, proto mi záleží na tom, aby každá práce měla smysl a lidé se na kurzech naučili co nejvíce věcí, které mohou hned aplikovat do svého pracovního procesu nebo života. Ohlasy, které mám od účastníků seminářů jsou naprosto skvělé a já se těším, že moje práce má vyšší smysl.

Moje kurzy:

Umění telefonování
Osobnostní typologie
Realitní profesionál
Hodnoty jednotlivců a firem
Odkrývání silných stránek a talentů

O vašich hodnotách

Nelíbí se vám vládní politika, jednání obchodního partnera, máte konflikt s dětmi nebo se trápíte ve vztahu? Máte pocit, že to spolu nesouvisí? Právě naopak, souvisí velmi. Víte například na jakých hodnotách stojí Česká republika, jaké hodnoty vyznávají politické strany nebo jednotliví politici? Pravděpodobně ne. A právě od hodnot se odvíjí veškeré naše jednání a konání. Pokud cítíme v nějaké situaci vnitřní konflikt, pravděpodobně nám někdo šlape po hodnotách.

V poslední době se i firmy začínají zabývat hodnotami. Velmi často vidíme, jak se vyvíjí firma pod novým vedením a také často odchází z korporací kvalitní lidé, aniž by přesně věděli proč. Pravděpodobně nesdílí stejné hodnoty. Etika a hodnoty jsou v byznysu alfou a omegou. Kdo jste je stejně důležité jako kvalita služeb, které prodáváte.

Naše hodnoty odrážejí, co je pro nás důležité. Naši individuální motivaci. Společně s naším vnitřním přesvědčením řídí naše rozhodování. Když je člověk v souznění se svými hodnotami, tak je nejen autentičtější, ale i spokojenější a výkonnější.

Test hodnot

Jaké jsou vaše hodnoty? To zjistíte jednoduchým testem, který najdete zde: survey.valuescentre.com

Tento test je jednoduchým návodem k porozumění PROČ jste ve svém životě dělali rozhodnutí, která jste dělali a PROČ jste na některé situace reagovali tak, jak jste reagovali.

Test  vám vnese světlo do vašich obchodních vztahů nebo pro nábor nových spolupracovníků.V neposlední řadě je možno ho využít i v soukromém životě.Říká se, že jakmile zjistíme, kdo jsme, život se stává jednodušším. Pod to bych se ráda podepsala.

S čím vám pomohu já

Já osobně se zabývám lektorováním pro různé firmy v ČR i na Slovensku a hlavním tématem mých školení je Hodnota jednotlivce i firem, protože si uvědomuji, jak je těžké v dnešní hektické  době uspět, o to více je potřeba lidem ukazovat, že být v souladu se svými hodnotami a svým vnitřním “já”, je ta nejlepší cesta, jak toho dosáhnout.

To bylo moje velké téma i v pořadu Skrytý potenciál, který uvidíte od 7. ledna v České televizi jako talk show Jana Mühlfeita.”skryty_potencial_logo