Kdo jsem

Ivana BystroňováŘíká se, že jakmile zjistíme, kdo jsme, život se stává jednodušším. Pod to bych se ráda podepsala.  Cokoliv jsem dělala, dělala jsem s láskou a ráda. V poslední době jsem si uvědomila, že je čas předávat svoje zkušenosti. Narodila jsem se na Severní Moravě v roce 1975 a pracovala jsem především v obchodě. Ať to již bylo v síťovém prodeji nebo jsem prodávala reklamu pro rádio,  řídila realitní kancelář, vždy jsem pracovala s lidmi. Za mnoho let jsem se naučila řadu dovedností a získala mnoho zkušeností. O některé jsem ani nestála, ale s odstupem času vidím, že to byly situace, které mi umožnily vlastní seberozvoj.

Jsem velmi komunikativní sangvinik a mým nejčastějším pracovním nástrojem je telefon a osobní kontakt se zákazníkem. Z toho vyšel můj první a velmi úspěšný seminář.

Mnoho let se věnuji svému osobnímu rozvoji, vstřebávám témata, která podporují duchovní růst a inspiraci, soulad a harmonii. Mám radost z každého pokroku a chci se podílet na budování lepší společnosti. Jsem přesvědčená, že nejúčinnější je začít u sebe. Proto mi záleží na tom, jak se chovám k přírodě a ke zdrojům, jak se chovám k jiným lidem, jak žiju a co jím, co čtu a co dávám světu, jak vychovávám děti, co jsem ochotná tolerovat a co již ne.